U Are Garden Business 3 porady marketingowe dotyczące promocji witryn internetowych, które działają

3 porady marketingowe dotyczące promocji witryn internetowych, które działają

Oto mało powiedziane: „World Wide Web jest duży”. Faktem jest, że jest tam tak wiele witryn konkurujących o uwagę czytelników, że może być ci trudno rozpowszechnić informacje o swojej witrynie. Zwłaszcza jeśli jesteś początkującym, trudno jest wiedzieć, od czego zacząć. Aby pomóc Ci zacząć, oto trzy skuteczne wskazówki marketingowe dotyczące promocji witryn internetowych.

visit https://reklama-w-autobusach.waw.pl/2020/09/01/reklama-kontekstowa-na-platformy-od-google/

1. Wyszukiwarki są Twoimi przyjaciółmi

Niemal za każdym razem, gdy ktoś chce coś kupić online, kieruje się do głównych wyszukiwarek. A ludzką naturą jest wybieranie pierwszej rzeczy, która się pojawi. Wysoka pozycja w wyszukiwarkach jest niezbędna, ale wymaga dużo pracy.

Po pierwsze, musisz zgłosić swoją witrynę do wyszukiwarek. Nie znajdują Twojej witryny automatycznie. Śmiało, zrób to na wczesnych etapach, kiedy wciąż wypełniasz swoją witrynę treścią.

Teraz, gdy masz dobrze zdefiniowaną niszę, nadszedł czas, aby pomyśleć o słowach kluczowych. Są to rzeczy, które ludzie wciskają w pasek wyszukiwania w Google lub Yahoo, aby znaleźć to, co chcą kupić. Chcesz, aby Twoja witryna pojawiała się wysoko na liście, więc musisz „zoptymalizować” swoje treści pod kątem wyszukiwarek; to znaczy umieść tam te słowa kluczowe.

Istnieje wiele programów do wyszukiwania słów kluczowych. Są to programy, w których wprowadzasz tematyczne słowo kluczowe, takie jak „utrata masy ciała”, i mówi ci, czego jeszcze ludzie szukają, gdy szukają utraty wagi. To da ci wyobrażenie o tym, jakie rzeczy umieścić na swojej stronie.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie go treścią. Powinieneś napisać mnóstwo pouczających, łatwych do czytania i interesujących artykułów na swój temat, używając wszystkich niezbędnych słów kluczowych. Te artykuły to Twoje wizytówki. Dzięki odpowiednim słowom kluczowym możesz osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

2. Zwiększ liczbę linków przychodzących

Więcej linków oznacza więcej sposobów na znalezienie Twojej witryny. Prawidłowo wykonane budowanie linków może poprawić twoją pozycję w wyszukiwarkach, a to może oznaczać dla ciebie darmowy ruch docelowy.

Prostym sposobem na zwiększenie liczby linków przychodzących jest utworzenie kilku witryn „satelitarnych” powiązanych z witryną główną. Jednym z najlepszych sposobów na to są blogi. Jeśli masz witrynę o pielęgnacji psów, utwórz blog poświęcony pielęgnacji lub innym podtemacie. Następnie podaj linki, aby uzyskać więcej informacji z powrotem do swojej strony głównej.

Możesz także zwiększyć liczbę linków, przesyłając artykuły do witryn takich jak Ezine Articles z linkiem zwrotnym do Twojej witryny. Istnieje wiele takich witryn „przesyłania artykułów”. Wysyłaj artykuły do kilku różnych witryn, a następnie śledź przychodzące linki, aby zobaczyć, które z nich generują największy ruch.

Dwie wymienione powyżej metody są świetne, ponieważ masz kontrolę nad linkami przychodzącymi. Możesz także wymieniać się linkami z innymi witrynami o podobnych poglądach. Jeśli masz witrynę internetową w bardzo wąskiej niszy, nadal możesz skutecznie wymieniać linki z witrynami z pokrewnego rynku.

3. Rozdawaj rzeczy

Gdy rozpoczynasz działalność gospodarczą, liczy się każdy grosz. Pomysł rozdawania gratisów sprawia, że początkujący przedsiębiorcy kuliją się. Jest to jednak świetny sposób na poinformowanie o swojej witrynie i produktach.

Możesz rozdać te artykuły, o których wspomnieliśmy wcześniej, i pozwolić na ich przedruk i ponowne opublikowanie za darmo. Ludzie, którzy korzystają z twoich artykułów, będą robić dla ciebie dużo darmowej reklamy.

Kolejnym dobrym gratisem jest e-book. W przeciwieństwie do prawdziwej książki, koszty ogólne są niskie, a dystrybucja to bułka z masłem. Oferuj go bezpłatnie w swojej witrynie wraz z biuletynami i innymi gadżetami. Możesz oferować te gratisy jako bonusy członkowskie.

Twoja witryna jest wyspą daleko w głębinach oceanu. Promocja witryny internetowej jest jak budowanie mostów i przyciąganie turystów na wyspę. Kluczem jest przekazanie informacji wszystkimi możliwymi kanałami.